آغاز ثبت نام کلاس های فرآموز منطقه 4 ویژه کودکان

13/اردیبهشت/1400
پیشنهادات ویژه -
بدون دیدگاه

لیست کلاس های حضوری که در مجموعه فرآموز منطقه 4 برگزار می گردد

مدت زمان هر ترم 8 جلسه می باشد

 

نوع کلاس:

خلاقیت حرکتی مبتدی

تعداد جلسات در هفته:

2 جلسه

زمان هر جلسه:

60 دقیقه

روزهای:

شنبه،دوشنبه

هزینه ترم:

280 تومان

 

نوع کلاس:

بازی های ریتمیک کودکان

تعداد جلسات در هفته:

2 جلسه

زمان هر جلسه:

60 دقیقه

روزهای:

یکشنبه،سه شنبه

هزینه ترم:

280 تومان

 

نوع کلاس:

ارزیابی رشد و مشکلات اسکلتی

تعداد جلسات در هفته:

-

زمان هر جلسه:

15 الی 45 دقیقه

روزهای:

-

هزینه ارزیابی:

100/ 150

 

نوع کلاس:

خلاقیت ذهنی

تعداد جلسات در هفته:

2 جلسه

زمان هر جلسه:

60 دقیقه

روزهای:

شنبه،دوشنبه

هزینه ترم:

280 تومان

توجه: هزینه هر مرحله ارزیابی رشدی و ساختار قامتی 100 هزار تومان می باشد.

برای شرکت کنندگان در کلاسها، هزینه دو مرحله ارزیابی رشدی اولیه و نهایی 150 هزار تومان می باشد. 

 

نوع کلاس:

VIP​​​​​

تعداد جلسات در هفته:

1 جلسه

زمان هر جلسه:

60 دقیقه

روزهای:

سه شنبه

هزینه ترم:

480 تومان

 

 

فرم ثبت نام کلاس

 

خلاقیت حرکتی مبتدی

در این کلاس، مربی بازیهای سرگرم کننده و هدفمند، با هدف تقویت مهارت های حرکتی درشت و ظریف کودکان طراحی می کند. این بازیها با استفاده از انواع مهارت های بنیادی و مفاهیم مختلف حرکتی موجب افزایش ذخیره حرکتی کودکان شده و همچنین با چالش هایی که مربی طراحی می کند، موجب تقویت اعتماد به نفس و توانایی حل مسئله کودک می شود.

بازی های ریتمیک  کودکان

کلاس شاد و مفرح ریتمیک، یکی از لذت بخش ترین کلاس های بازیهای هدفمند برای کودکان می باشد. در این کلاس کودکان با مفهوم ریتم آشنا می شوند و سعی می کنند ریتم های مختلف را با استفاده از ابزارهای مختلف و روش های مختلف ایجاد کنند. این بازیها تاثیر بسیار پررنگی در هماهنگی بین دو نیمکره مغز دارد. همچنین ترشح هورمون سروتونین در نتیجه شرکت در کلاس بازیهای ریتمیک منجر به افزایش سلامت روان و بهبود وضعیت روان شناختی فرد می شود.

ارزیابی های رشد جسمی و حرکتی و مشکلات اسکلتی، ارائه تمرینی بر اساس نتایج ارزیابی ها

در بخش ارزیابی، رشد حرکتی کودک شما هم از نظر کمی و هم کیفی، با آزمون های استاندارد مورد سنجش قرار می گیرد. از طریق ارزیابی های رشدی مربی و والدین، به نکات بسیار ظریف روند رشد کودک آگاه می شوند و برنامه هایی که برای وی تدوین می کنند، بسیار دقیق تر خواهد بود. همچنین از طریق ارزیابی رشدی، تاخیرهای رشدی و اختلالات احتمالی کودکان نیز شناسایی می شود. بسیاری از این تاخیرها و اختلالات علائم خاص و مشخصی ندارند و تنها از طریق آزمون های استاندارد نمایان می شوند.

خلاقیت ذهنی کودکان

در کلاس خلاقیت، کودکان یاد میگیرند از راه های مختلف به نتیجه های یکسان برسند. تفکر خلاق 3 بخش اصلی دارد که کلاس های خلاقیت این مجموعه تمرین ها و فعالیت هایی با تمرکز بر این 3 اصل انتخاب کرده است. کودکان با شرکت در بازی های مختلف این کلاس، توانایی تفکر خلاق خود را تقویت می کنند و می آموزند که در مواجه با شرایط مختلف در زندگی چگونه خلاقانه مسائل را حل کنند.

خلاقیت حرکتی پیشرفته

در کلاس فیتنس کودکان، رویکرد کلاس بهبود ظرفیت های آمادگی جسمانی کودکان و تعادل وزنی آنهاست. تمرینات این کلاس در قالب بازی بوده و بطور ضمنی مربی را در رسیدن به اهداف کلاس یاری می دهند. این تمرینات سرگرم کننده و جذاب است و کودک از مشارکت در این تمرینات بهره حداکثری را می برد.

تمرینات خصوصی VIP

در این کلاس ها زیر نظر دکتر امین غلامی، نائب رئیس انجمن بین المللی بازی و ورزش کودکان (CAPS) و توسط مربیان بین المللی برگزار می شود. کودک بطور تخصصی مورد نظارت قرار می گیرد. روند این کلاس بصورت هدایت ورزشی، استعدادیابی و سپس استعدادپروری است.

 

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به شماره واتس آپ قرار داده شده پیام دهید:

09025350866

برچسب ها: مشکلات اسکلتی ارزیابی رشد فیتنس کودکان فیتنس خلاقیت ذهنی خلاقیت کودکان خلاقیت مشاوره تخصصی استدادیابی استعدادپروری بادی پرکاشن ارزیابی ورزش بازی کلاس بازی و ورزش کودکان ریتمیک ریتموگیم دکتر امین غلامی کانون علمی بازی و ورزش کودکان روانشناسی کودکان روانشناسی معلم مربی تربیت بدنی تربیت مربی فرآموز فرآموز منطقه 4 شهرداری تهران